Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO

PUBLIC 194.24.173.142:27200 WAR : STIZE USKORO
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 prijava za klan

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
GooD_BoY




Posts : 2
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 27.11.2009
Age : 29
Location : slovenija,Trbovlje

prijava za klan Empty
PostajNaslov: prijava za klan   prijava za klan Icon_minitimesub stu 28, 2009 10:44 pm

nick: HONDA

cs:s igram kakvu jednu godinu

zivim u sloveniji,trbovlje Smile Smile Smile Smile

u hrvatskoj imam baku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


u klan zlokuvari bi htio uiči zbog zajebancije i dobrih igraca i ja sam nekako tako nisam ni dobar nisam ni slab ali ne koristim čiteve Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation JA SAM ZAITERESIRAN ZA KLAN I POŠTIVAM PRAVILA U KLANUU ..... MOLIO BIH VAS DA ME PRIMITE Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
GooD_BoY




Posts : 2
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 27.11.2009
Age : 29
Location : slovenija,Trbovlje

prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: prijava za klan   prijava za klan Icon_minitimesub stu 28, 2009 10:49 pm

ZABORAVIJO SAM GODINE IMAM 15 GODINA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Wink Wink Wink Wink
[Vrh] Go down
[Zlokuvari]Pury
Admin



Posts : 50
Points : 123
Reputation : 1
Join date : 14.08.2009
Age : 29
Location : Split

prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: prijava za klan   prijava za klan Icon_minitimened stu 29, 2009 3:47 pm

sry honda al ja nisam za......jos jedanput sry No Sad
[Vrh] Go down
[Zlokuvari]Nerast




Posts : 13
Points : 19
Reputation : 3
Join date : 22.11.2009
Location : Rijeka

prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: prijava za klan   prijava za klan Icon_minitimened stu 29, 2009 5:45 pm

e honda gledo sam e malo,nisi los..al ja mislim da nas je previse u klanu vec sad tako da ako se mene pita ja nebi primo u klan osim ako je neki jeben igrac
[Vrh] Go down
Bralemili
Admin



Posts : 100
Points : 138
Reputation : 1
Join date : 15.08.2009
Age : 35
Location : Split covice

prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: prijava za klan   prijava za klan Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:32 am

CLAN ZLOKUVARI - CLOSED RECRUITING

Objasnjenje:
-Previse ljudi je pocelo pilat sa pitanjen "...jel mogu ja u zlokuvare?..." - toga mi je PUN KURAC! Nedate mi igrat normalno, tarete me na jebenon STEAM-u svako 3 ipo minute
-Ispast cemo ka neki klan sta prima bilo koga. TO NISMO MI. Svaki član klana je pazljivo odabran
-U klanu vec imamo dovoljno igraca i pustit cemo sljedeceg samo ako je vrhunski igrac, al bas vrhunski. I fala bogu ako nije debilcina

-Honda, stvarno nemamo nista protiv tebe, al nan ne triba vise igraca nego sta imamo. Sta ne znaci da neces jednog dana bit član, nikad neznas sta ti buducnost moze donit


P.S.- Ovo nije moja odluka, ovo je demokratski izabrano. Svaki član klana je moga reč da ili ne. Vecina je rekla ne. -Jebi ga

-BraleMili
[Vrh] Go down
Sponsored content





prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: prijava za klan   prijava za klan Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prijava za klan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prijava za klan :D
» prijava za klan
» prijava ta klan
» jackass prijava za klan
» BuMbleBEE prijava za klan! :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO  :: Prijave Za Uć u Clan-
Forum(o)Bir: