Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO

PUBLIC 194.24.173.142:27200 WAR : STIZE USKORO
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ZAMOLBA ZA BRALU

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
[Zlokuvari]Pury
Admin



Posts : 50
Points : 123
Reputation : 1
Join date : 14.08.2009
Age : 29
Location : Split

ZAMOLBA ZA BRALU Empty
PostajNaslov: ZAMOLBA ZA BRALU   ZAMOLBA ZA BRALU Icon_minitimesri pro 16, 2009 11:59 am

1. molia bi da se server vrati na staro jer nekazen da antion ne radi dobro al glupo mi je zato jer nema team balanca i nema tih nekih osnovih sranja sta je prije bilo pa brale kad budes ima vrimena sredi to
2. ima jedna mapa koja je dobra a to je de_pyramids ja mislin da je tako svi je vol pa ako oces stavi......i molinte vrati na admin panel one mape ka sta su scoutpiramide...i neke jos zato jer ih se moze votat al nema ih na map listi
3. kad uvatis vrimena isto tako nije da te pilan stavi me za admina na war serveru jer kad igramo warove nemozemo igrat na nasem jer nema admina pa eto...evo ti moj steam id....STEAM_0:1:448756
[Vrh] Go down
Bralemili
Admin



Posts : 100
Points : 138
Reputation : 1
Join date : 15.08.2009
Age : 35
Location : Split covice

ZAMOLBA ZA BRALU Empty
PostajNaslov: Re: ZAMOLBA ZA BRALU   ZAMOLBA ZA BRALU Icon_minitimepet pro 18, 2009 4:18 pm

udovoljeno
[Vrh] Go down
rosynho




Posts : 5
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 07.12.2009

ZAMOLBA ZA BRALU Empty
PostajNaslov: Re: ZAMOLBA ZA BRALU   ZAMOLBA ZA BRALU Icon_minitimepet pro 18, 2009 9:28 pm

daj meti westwood i rush
[Vrh] Go down
Bralemili
Admin



Posts : 100
Points : 138
Reputation : 1
Join date : 15.08.2009
Age : 35
Location : Split covice

ZAMOLBA ZA BRALU Empty
PostajNaslov: Re: ZAMOLBA ZA BRALU   ZAMOLBA ZA BRALU Icon_minitimened pro 20, 2009 3:16 am

rush je tu, a stavit cu westwood al onaj bez magle. k?
[Vrh] Go down
Sponsored content





ZAMOLBA ZA BRALU Empty
PostajNaslov: Re: ZAMOLBA ZA BRALU   ZAMOLBA ZA BRALU Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ZAMOLBA ZA BRALU
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO  :: Prostor za Članove Zlokuvara :: Prijedlozi-
Forum(o)Bir: