Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO

PUBLIC 194.24.173.142:27200 WAR : STIZE USKORO
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 pix's account hijacked :O

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
pix




Posts : 12
Points : 19
Reputation : 0
Join date : 03.12.2009

pix's account hijacked :O Empty
PostajNaslov: pix's account hijacked :O   pix's account hijacked :O Icon_minitimened pro 20, 2009 12:17 pm

decki zao mi je sto vam ovo moram priopcit a...steam mi je hekan -.- ....idem se ja danas logirat ..pet puta napisem lozinku..imam ju zapisano znam da nie kriva...i pet puta odbije...nego ajd..mozd sam zaboravio idem ja vratim password..kao forggoto sam ga...i posalju mi na mail verification cod i dobro napisemm ga i napisem tajni odgvovor ili sta jevec ono (i to imam zapisano) međutim i to odbije...dakle svi nam je jasno da je hekan...volio bih da mi pomognete da nabavim novi steam..ko mi nabavi...nek mi da adresu i ja mu posaljem pare na adresu...neka nebude vise od sto kuna :S ...nadam se da nece naplatit to sto ste mi nabavili steam nego da ce to bit drage volje...hvala vam jos jednom..a ako ocete malo bolje razgovarat samnom posto nemozete prek steama i ako imate xfire dodajte me : pintar94...hvala svima brzo odgvorite Crying or Very sad Sad ... i hvala vam znam da cete se potrudit Wink ipak smo mi zlokuvari Smile
[Vrh] Go down
Bralemili
Admin



Posts : 100
Points : 138
Reputation : 1
Join date : 15.08.2009
Age : 35
Location : Split covice

pix's account hijacked :O Empty
PostajNaslov: Re: pix's account hijacked :O   pix's account hijacked :O Icon_minitimepon pro 21, 2009 5:33 pm

tetkoo maaalaa, rijesnit cemo ti steam. a mozes ga nabavit za 50 kuna svugdi. original se prodava neki dan na steam-u za 30 kuna. nema veze, pitat cu neke ljude pa cemo se dogovorit za to.

AAAJDE PIXONE ZLOKUVARI SU UVIK UZ TEBEEE OOOO OO O OO O O O O OO O !!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
pix




Posts : 12
Points : 19
Reputation : 0
Join date : 03.12.2009

pix's account hijacked :O Empty
PostajNaslov: Re: pix's account hijacked :O   pix's account hijacked :O Icon_minitimepon pro 21, 2009 7:13 pm

Bralemili je napisao/la:
tetkoo maaalaa, rijesnit cemo ti steam. a mozes ga nabavit za 50 kuna svugdi. original se prodava neki dan na steam-u za 30 kuna. nema veze, pitat cu neke ljude pa cemo se dogovorit za to.

AAAJDE PIXONE ZLOKUVARI SU UVIK UZ TEBEEE OOOO OO O OO O O O O OO O !!!!!!!!!!
¸=)) fala brale :DD akmi nadete steam sa css, i cod4 ili cod6 dam 100 kuna =D
[Vrh] Go down
Sponsored content





pix's account hijacked :O Empty
PostajNaslov: Re: pix's account hijacked :O   pix's account hijacked :O Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pix's account hijacked :O
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO  :: Prostor za Članove Zlokuvara :: Informacije i Događaji-
Forum(o)Bir: