Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO

PUBLIC 194.24.173.142:27200 WAR : STIZE USKORO
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 NOVI SERVERI :)

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Bralemili
Admin



Posts : 100
Points : 138
Reputation : 1
Join date : 15.08.2009
Age : 35
Location : Split covice

NOVI SERVERI :) Empty
PostajNaslov: NOVI SERVERI :)   NOVI SERVERI :) Icon_minitimeuto pro 22, 2009 8:44 pm

OCITO JE DA SMO IMALI SRANJE OD SERVERA, I PUBLIC-A I WAR-A. VRIME DA I MI UZMEMO MALO OZBILJNIJI SERVER Smile
JA OCU ODLICAN SERVER! OVAJ JE:

OS:Linux
Processor: Quad ili Duo Quad
RAM: 16 Gb
Garantiran TiCk 100 sta do sada nismo imali
Garantiran Server Uptime i garancija da nas server nece padat ka sta ovaj sta imamo radi, garancija da nece pingovi skakat itd...


CIJENE!!!!!


Public 24 Slot:

174,84 HRK

Private (War) 11 Slot:

80,14 HRK

______________________________________

Web Hosting (Fast Download i Clan WebSite)

DiskSpace 1,5 Gb:

1,50 Euro

Bandwith 30 Gb:

1,50 Euro

______________________________________

UKUPAN RACUN:

254,98 HRK ----- Serveri

21.86 HRK ----- Web Hosting

============================

276,84 HRK -------------- KONACNO!

______________________________________


Molimo članove Zlokuvara da uplate novac na ovaj račun šta prije da možemo i server uzet šta prije. Neka svako uplati koliko može, moramo skupit prvo za jedan mjesec pa čemo onda skupit za 3 mjeseca da smo mirni jedno vrime.

RAČUN BROJ :
2340009-3102878997
GLASI NA:
Filip Klemen
BANKA:
Privredna Banka Zagreb





MOLIN SVE ČLANOVE KOJI SU SPREMNI UPLATIT DA NAPIŠU ODE PORUKU KAD I KOLIKO SU UPLATILI DA NEBI DOSLO DO NESPORAZUMA I DA RACUN BUDE SVIMA VIDLJIV DA NEBI IKAD BIA SLUCAJ DA ISPADNE DA JA ZIVIN OD VAS Smile

I NEMOJTE ODE PISAT PITANJA NEGO MI POSALJITE PM ILI ME KONTAKTIRAJTE NA STEAM-U.


ČLANOVI:
BraleMili - MEGA DJOKA, Panisher, CreCkeR - DuX, Pury, yula-rade_mm, Miki Rapaić, Penta (pro Smile ), Elvis, Hadji - Mata Car, LPopa, Dado Na jebenoj Vutri, Nerast, CrAnK.

KO NE UPLATI NECE BIT ADMIN NA NITI JEDNOM SERVERU, A DA NE GOVORIMO O TOME KAKVI STE CLANOVI I KOLIKO VAN JE STALO DO KLANA AKO NEMOZETE ODVOJIT U CIJELI MISEC NESTO KUNA ZA POTREBSTINE KLANA


UZMIMO U OBZIR DA NAM OVAJ SERVER ISTJECE 27.12.2009 I DA BI BILO DOBRO DA SMO VEC 26.12.2009 UPLATILI ZA NOVI SERVER!!


BraleMili


Zadnja promjena: Bralemili; ned tra 11, 2010 5:10 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Bubly

Bubly


Posts : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 22.12.2009
Age : 33
Location : Graberje i Varaždin

NOVI SERVERI :) Empty
PostajNaslov: Re: NOVI SERVERI :)   NOVI SERVERI :) Icon_minitimesri pro 23, 2009 4:05 pm

Ja sam stavio danas 20 kuna na račun. Dogovorite se za to da uzmemo na 3 mjeseca pa javite ja cu onda staviti jos. Ja sam za to da se odmah uzme na 3 mjeseca!
[Vrh] Go down
Bralemili
Admin



Posts : 100
Points : 138
Reputation : 1
Join date : 15.08.2009
Age : 35
Location : Split covice

NOVI SERVERI :) Empty
PostajNaslov: Re: NOVI SERVERI :)   NOVI SERVERI :) Icon_minitimečet pro 24, 2009 4:47 am

ma uredu je sve, 20-30- koliko god. ko moze neka da 50. ja pury crecker Rapaic... svak ce dat po 50. amo pokusat skupit za 3 miseca, ako ne onda bar za jedan misec, a visak cemo ostavit za sljedece skupljanje love.

Pokusajte se pozurit sa uplatama. Bozic je ajde! bit cete svi puni paaaaraaaa ;p ;p
[Vrh] Go down
[Zlokuvari]Pury
Admin



Posts : 50
Points : 123
Reputation : 1
Join date : 14.08.2009
Age : 29
Location : Split

NOVI SERVERI :) Empty
PostajNaslov: Re: NOVI SERVERI :)   NOVI SERVERI :) Icon_minitimečet pro 24, 2009 11:27 am

ja cu ti dat odma u subotu pedeset jer cu imat onda para....... Smile
[Vrh] Go down
Bralemili
Admin



Posts : 100
Points : 138
Reputation : 1
Join date : 15.08.2009
Age : 35
Location : Split covice

NOVI SERVERI :) Empty
PostajNaslov: Re: NOVI SERVERI :)   NOVI SERVERI :) Icon_minitimečet pro 24, 2009 6:09 pm

Hadji - 50 kn
Brale - 50 kn
Pury - 50 kn
yula - 50 kn
smodlaka - 50 kn
Predator - 20 kn
Bubly - 20 kn


AJMO LJUDI!!! IDEMO jos OVOLIKO DA BAR UPLATIMO DVA MISECA OD JEDAN PUT!! CILJ JE TRI MISECA!!
[Vrh] Go down
[Zlokuvari]Nerast




Posts : 13
Points : 19
Reputation : 3
Join date : 22.11.2009
Location : Rijeka

NOVI SERVERI :) Empty
PostajNaslov: Re: NOVI SERVERI :)   NOVI SERVERI :) Icon_minitimened oľu 28, 2010 10:01 pm

evo ja sam danas uplatio 50 kuna, bit ce na racunu u ponedjeljak 29.3. Smile
daj da sto prije uzmemo war server, bitnije nam je nego pubblic kolko ja mislim Smile
..i daj tamo di pisu imena svih clanova, brate nigdje nepise nerast Sad o.O
[Vrh] Go down
Bralemili
Admin



Posts : 100
Points : 138
Reputation : 1
Join date : 15.08.2009
Age : 35
Location : Split covice

NOVI SERVERI :) Empty
PostajNaslov: Re: NOVI SERVERI :)   NOVI SERVERI :) Icon_minitimened tra 11, 2010 5:07 am

Nerast. to je bilo za prosli server, ti si bia sjeban sa interneton nesto ako se dobro sican. tako je i bubly na listi pa nije u klanu.. :p update-at cu Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





NOVI SERVERI :) Empty
PostajNaslov: Re: NOVI SERVERI :)   NOVI SERVERI :) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
NOVI SERVERI :)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NOVI PUBLIC SERVER
» [Zlokuvari]....novi najaci klan na balkanu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO  :: Prostor za Članove Zlokuvara :: Serveri (War i Public)-
Forum(o)Bir: