Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO

PUBLIC 194.24.173.142:27200 WAR : STIZE USKORO
 
Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Prijava za clan

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
stipe




Posts : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 22.01.2010

Prijava za clan Empty
PostajNaslov: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimepet sij 22, 2010 6:31 pm

[b]zelim se prijavit za uc u clan,zovem se stipe (poznatiji pod bivsim nickom [Jebakos] Stipe),88 sam godiste,zivim u tg blizu splita,
sa ovim sam se pocea bavit prije jedno oko 8 god,znaci u doba dok je jos grafika bila takva da su glave bile kockaste itd Very Happy,
al kad se doslo u sridnju skolu picka je bila draza nego igra xD,sad se bavim rekreativno cisto malo da se zabavim,eto to bi bilo to,pa odgovorite
[Vrh] Go down
Bralemili
Admin



Posts : 100
Points : 138
Reputation : 1
Join date : 15.08.2009
Age : 35
Location : Split covice

Prijava za clan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimepet sij 22, 2010 7:56 pm

ajde ljudi recite sta mislite. ja cu potvrdit sta ostali kazu
[Vrh] Go down
[Zlokuvari]Pury
Admin



Posts : 50
Points : 123
Reputation : 1
Join date : 14.08.2009
Age : 29
Location : Split

Prijava za clan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimened sij 24, 2010 11:53 am

previse nas je........cua san da si banava ljude po serveru ti lethal pa me to nervira jer san svako malo mora ljude odbanavat.....zato ne.....jbg
[Vrh] Go down
stipe




Posts : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 22.01.2010

Prijava za clan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimened sij 24, 2010 3:24 pm

vise kicka nego banava,ali cinjenica je i ta da se neki nisu znali nosit sa porazom pa su koristili sve i svasta od wh do aim-a
sta je naravno nedopustivo,al bi ih ti pustia da igraju?
[Vrh] Go down
[Zlokuvari]Pury
Admin



Posts : 50
Points : 123
Reputation : 1
Join date : 14.08.2009
Age : 29
Location : Split

Prijava za clan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimened sij 24, 2010 9:31 pm

zato postoji admin da mu kazes a ne ti da ih banajes banat cu ih ja ako imaju nesto
[Vrh] Go down
stipe




Posts : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 22.01.2010

Prijava za clan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitimepon sij 25, 2010 5:32 pm

nego reci ovim svojima da se izjasne da pa da znam kako i sta
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijava za clan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za clan   Prijava za clan Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prijava za clan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prijava za klan
» prijava za klan
» prijava ta klan
» prijava za klan :D
» jackass prijava za klan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Oº°ƵƖơƙưνɑƦȉ°ºO  :: Prijave Za Uć u Clan-
Forum(o)Bir: